Перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій ФАЛІБОГА взяв участь у представленні нового керівника Чернівецького районного управління поліції

Дата: 27.09.2023 16:58

Сьогодні, 27 вересня, перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій ФАЛІБОГА взяв участь у представленні особовому складу нового керівника Чернівецького РУП.

Ним став підполковник поліції Олександр КИСЕЛИЦЯ.

Фото без опису

Олександр Васильович за фахом юрист. В органах внутрішніх справ служить понад 20 років.

Закінчивши Львівський державний університет МВС, розпочав службу з посади оперуповноваженого карного розшуку.

Був заступником начальника і начальником Сторожинецького відділення поліції та керівником Вижницького районного відділу поліції.

За період служби в правоохоронних органах понад 20 разів заохочувався та був неодноразово нагороджений грамотами і подяками ГУНП в Чернівецькій області та відзнаками МВС за сумлінне виконання службових обов’язків.

«Перед усім особовим складом поліції продовжують стояти завдання зі здійснення безпеки і правопорядку. Новопризначений керівник і колектив районного управління повинні цілодобово тримати руку «на пульсі» заради спокою громадян», – підкреслив очільник ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Віктор НЕЧИТАЙЛО.

Сергій ФАЛІБОГА від імені Чернівецької РВА побажав новому керівнику Чернівецького РУП Олександру КИСЕЛИЦІ належно виконувати покладені на нього завдання, захищати  права і свободи громадян та протидіяти злочинності.