Європейські фонди виділили 50 млн євро на розвиток наших громад. Як розпочати проекти?

Дата: 27.09.2023 10:01

У рамках початку програми Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 1 лютого 2023 р. у м. Будапешт (Угорщина) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій, особливості підготовки «регулярних», «малих» та «великомасштабних» проектів.

Фото без опису

Керівний орган програми 22 вересня оголосив перший конкурс проектних пропозицій (інвестиційний компонент становить від 70 тис до 5 млн євро на один проект).

Конкурс охоплює Пріоритет 1: «Зелений прикордонний регіон»,  Здоровий прикордонний регіон (Адаптація до зміни клімату, запобігання ризикам, біорізноманіття та зменшення забруднення);

Пріоритет 2: Здоровий прикордонний регіон (рівний доступ до медичної допомоги, культура);

Пріоритет 3: Співпраця у прикордонному регіоні (гармонійні сусідські відносини через співпрацю, безпечніша та надійніша Європа).

Загальна вартість європейських фондів, виділених на цей конкурс, складає близько 50 млн євро.

Дедлайн для «малих» та «регулярних» проєктів без заявок на інфраструктурну бюджетну лінію – 20 грудня 2023 року до 15:00 (за загальноєвропейським часом);

для «регулярних» проєктів з інфраструктурною бюджетною лінією та «великомасштабних» проєктів – 14 березня 2024 року до 15:00.

Учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки та інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області).

Деталі щодо подачі заявки для участі в Програмі розміщені на офіційному сайті: https://next.huskroua-cbc.eu/

Звертатися можна до управління міжнародної співпраці департаменту комунікацій Чернівецької ОВА.

Контактна особа –Микола Романишин. internationaloffice@bukoda.gov.ua