На території Чернівецького району триває проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», який продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року
На виконання Регіональної програми щодо запобігання дитячій бездоглядності та розвитку сімейних форм виховання на 2022-2024 роки працівники Чернівецької районної військової адміністрації взяли участь у профілактичному заході «Урок» в закладах освіти Топорівської територіальної громади.
Начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Людвига ЦУРКАН та начальниця служби у справах дітей Жанна ЛИСЕНКО перевірили, зокрема, чи є в громаді діти, які з початку навчального року не приступили до занять у закладах загальної середньої освіти, з’ясували причини, через які вони не відвідують школу. Під час проведення профілактичного заходу було акцентовано увагу на наявності належних умов для проведення занять як у режимі очного, так і дистанційного навчання у закладах освіти громади. Крім того, підкреслено, що відділ освіти Топорівської ТГ (керівник – Надія Кірнац) всебічно сприяє в охопленні навчанням усіх дітей – переселенців, які проживають у громаді.
Службою у справах дітей також проведена профілактично-виховна робота та обстежено умови проживання дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вжито заходи щодо надання адресної допомоги у підготовці до нового навчального року.
В результаті перевірки було приємно відзначити високий рівень забезпечення навчального процесу в школах Топорівської територіальної громади. Такий успішний результат свідчить про те, що в громаді прагнуть створити оптимальні умови для розвитку дітей та їхнього гармонійного виховання.
Заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.