До Дня захисників і захисниць України показ фільму «Вовк. Страху нема»

Дата: 18.09.2023 12:10

Мешканців Чернівецької області запрошують на патріотично-культурну подію – демонстрацію фільму «Вовк. Страху нема» (Wolf. No Fear).

Фото без опису

1 жовтня – урочиста прем’єра за участі авторів фільму «Вовк. Страху нема», 6 та 8 жовтня покази фільму.

Це незалежне авторське кіно створене за участі командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Стрічку на широкі екрани кінотеатрів випускають до Дня захисників і захисниць України.

У фільмі головним героєм є ВОЇН, який віддав своє життя за Волю та Незалежність України. Герой навчався в Чернівецькому національному університеті.

Українські режисерки та незалежні автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють вражаючий та ексклюзивний фільм про Захисників України, відомих як “Вовкулаки” або “Воїни ночі”. Вовкулаки захоплюють своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога — це мистецтво професії Воїнів.

Фільм створений незалежними авторами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без залучення державних коштів.

Півтори години кіно формують позитивний образ ветеранів АТО та ООС, Захисників України; популяризують військову історію та службу. Кіно – історія вдячності за невтомну 10-ти річну оборону нашої України, вшанування бійців, які віддали своє життя за Незалежність рідної землі.

Фільм також свідчить, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії, коли радянська влада репресивними методами нищила українську мову, культуру, інтелігенцію та знищувала українців Голодомором.

«Вовк. Страху нема» без вікових обмежень, тож його можна переглядати з дітьми.

Детальна інформація на Інтернет-ресурсах Культурно-мистецького центру ім. Івана Миколайчука.

Посилання на трейлер  https://www.youtube.com/watch?v=PcGBykRil_w