"День Здоров'я" у м. Сторожинець: Спільна Ініціатива для Збереження Здоров'я Громади

Дата: 30.08.2023 16:20

Сьогодні, 30 серпня, в мальовничому місті Сторожинець Чернівецького району, відбувся незвичайний захід, що пропонував мешканцям громади шанс не тільки перевірити своє здоров'я, але й отримати цінні поради та рекомендації від висококваліфікованих фахівців. Акція "День Здоров'я", спільна ініціатива Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Чернівецького обласного медичного діагностично-реабілітаційного центру, КНП ЦПМСД м. Сторожинець, та благодійних організацій "100% ЖИТТЯ " та "Рокада", зібрала більше 60 учасників з громади.

Фото без опису

Захід був спрямований на підвищення усвідомленості щодо важливості догляду за здоров'ям та профілактики різних хвороб. Організатори підготували кілька локацій, де учасники змогли перевірити різні показники свого здоров'я. Лікарі провели насичені роз'яснювальні бесіди для батьків та дітей, розповідаючи про способи запобігання інфекційних та неінфекційних захворювань, а також подарували корисну просвітницьку літературу.

Серед основних послуг, які надавалися на заході, варто виділити можливість зробити електрокардіограму, виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові, провести пульсометрію з сатурацією крові, а також пройти швидкі тести на ВІЛ, гепатити В/С, тропоніни та інші. Надання вакцинокерованих інфекцій для дітей також стало важливою складовою заходу.

Безумовно, не обійшлося без уваги до психологічного стану учасників. Професійні психологи з благодійного фонду "Рокада" надали консультації та допомогли учасникам зрозуміти важливість емоційного здоров'я. Діагностика емоційного стану та рекомендації щодо збереження емоційної рівноваги стали цінними складовими заходу.

В прямій мові від імені начальниці відділу охорони здоров'я, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації Інни Березовської відзначено: "Цей захід став важливим кроком до підвищення свідомості громади про важливість збереження здоров'я та профілактику хвороб. Ми вдячні всім організаторам, фахівцям та добровольцям, які долучилися до реалізації цієї ініціативи. Такі заходи допомагають побудувати здорове майбутнє наших громад."

Захід "День Здоров'я" в м. Сторожинець став прикладом успішної спільної роботи органів виконавчої влади, медичних установ, благодійних організацій та громадських лідерів для покращення стану здоров'я та емоційного благополуччя громади.

Фото без опису