Привітання начальника Чернівецької РВА Дмитра Козарійчука з Днем працівників Національної полції

Дата: 04.07.2023 15:39

Шановні правоохоронці, доблесні працівники Національної поліції України!·

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Сьогодні, 4 липня, ми вшановуємо українських поліцейських, які вдень і вночі стоять на сторожі безпеки нашої держави, прав і свобод кожного громадянина, спрямовують свої знання і досвід на непримиренну боротьбу зі злочинністю і правопорушеннями.

Відважні працівники правоохоронних органів у складі Збройних сил України дають гідну відсіч ворогу, який зазіхнув на суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Своїми подвигами вони наближають нашу Перемогу!

Бажаю вам, доблесні українські поліцейські, сил і здоров’я у виконанні професійного і громадянського обов’язку, а також щастя і добробуту вашим рідним і близьким. Нехай у ваших родинах панує любов, мир і спокій.
Залишайтеся надалі вірними присязі, відданими служінню своєму народові на славу України!