Першачкам вручили наплічники, з якими вони підуть до школи

Дата: 25.08.2023 10:38

Напередодні Дня знань працівники служби у справа дітей Чернівецької РВА разом з інспекторами ювенальної поліції вручили 51 наплічник зі шкільним приладдям першокласникам з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Фото без опису

Захід проведено в рамках першого етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», мета якого – запобігти дитячій безпритульності та безоглядності, потурбуватися від імені держави, щоб усі школярики приступили до занять у загальноосвітніх дитячих закладах.

Наразі адресну допомогу отримали дітки з міст і сіл Чернівецького району, які потребують особливої соціальної підтримки, зокрема у підготовці до шкільних уроків. Необхідні для навчання речі їм надала служба у справах дітей Чернівецької ОВА.

Заходи з охоплення всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

«Дітки повинні мати все необхідне для навчання і відчувати себе щасливими, огорнутими турботою, особливо в такі урочисті моменти свого життя, коли вони вперше прийдуть до шкільних класів», - зазначає начальниця служби у справах дітей Чернівецької РВА Жанна Лисенко.

Фото без опису