«Державотворець: зміни можливі»

Дата: 23.08.2023 13:44

Завершено освітньо-професійний курс «Державотворець: зміни можливі» – неймовірну подорож, яка об’єднала 35 найкращих представників української молоді та 36 найцікавіших спікерів з різних сфер державотворення.

Фото без опису

Щиро дякуємо нашим неймовірним учасникам! Ви — рушійний механізм, який робить «Державотворець» однією з найкращих молодіжних освітньо-формаційних програм України. Гортайте стрічку, щоб дізнатися в цифрах, скільки всього ми встигли зробити за 7 днів!

Ми віримо в потенціал нових державотворців і готові підтримати вас у подальшому професійному розвитку, тож готуємо наступну частину нашої програми з направлення на стажування та працевлаштування в межах програми «Державотворець: молодь важлива».

Поки ми працюємо над цим, залишайте коментарі про ті моменти Курсу, які ви найбільше запам'ятали — цього тижня разом рефлексуємо про кожний день Курсу онлайн!

Ми вдячні Київська школа державного управління ім. С. Нижного за фінансування та надання затишного місця для навчання, а також наставництво під час підготовку до Курсу.

Також щира подяка Міністерство молоді та спорту України за фіксування та надзвичайно важливу комунікаційну підтримку.

Дякуємо UNICEF за фінансову підтримку, а також команді Українська студентська ліга / Ukrainian students league за надзвичайно важливий організаційний супровід програми.

Фото без опису