Інформація за даними державного порталу розшуку дітей «Діти війни» станом на 21 серпня 2023 року

Дата: 22.08.2023 11:09

Платформа «Діти війни» створена за дорученням Офісу Президента України Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Національним інформаційним бюро, Офісом Генерального прокурора, Національною поліцією, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Офісом Президента для накопичування, обробки та часткового оприлюднення відомостей про дітей в умовах воєнного стану а саме: кількості поранених та загиблих дітей, депортованих дітей, тих, що були знайдені та тих, які знаходяться в розшуку.

Інформаційно-аналітичну підтримку команді надає проект Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Джерело: www.ombudsman.gov.ua