Відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Дата: 14.08.2023 15:57

Під головуванням заступниці начальника Чернівецької РВА Каріни ПОП сьогодні, 14 серпня, в приміщенні Чернівецької міської ради відбулося позачергове засідання ДНПК, що діє при Чернівецькій РВА.

Фото без опису

Захід відбувся за участі голів територіальних громад району, керівників лісових господарств, представників правоохоронних органів та силового блоку, суб’єктів господарювання.

На засіданні розглянули питання щодо проведення осінньої кампанії з імунізації диких тварин від сказу, а також здійснення заходів з профілактики сказу та мінімізації ризиків для здоров’я людини.

За результатами засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії вирішено у кожній територіальній громаді створити робочі бригади, відповідальні за проведення вакцинації. Відповідальними за проведення кампанії з імунізації диких тварин призначено представників органів місцевого самоврядування.

А також забезпечити проведення епідеміологічного розслідування усіх випадків звернення за медичною допомогою осіб, які зазнали укусів, подряпин тваринами, в день отримання екстрених повідомлень.

Фото без опису