Чернівці в програмі «У міста є я»

Дата: 11.08.2023 11:27

Запрошуємо взяти участь у інтерактивній програмі Урбан клубів «У міста є я», яка започаткована у 10 містах України (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Острог, Кам’янець-Подільський, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Луцьк).

Фото без опису

Це інтерактивна програма позашкільних активностей для дітей та молоді про міста та громади, роль мешканців та їхню участь у прийнятті рішень.Фото без опису

Програма розрахована на учасників віком від 10 до 15 років.

Її основною метою є заклик до згуртування молоді довкола важливих процесів у містах та громадах, підвищення рівня залученості молоді у міські процеси, інтегрування внутрішньо переміщених дітей у громади тимчасового перебування, розвиток важливих навичок та здобуття знань, які допоможуть формуванню відповідальних мешканців міст та громад.

Дана програма передбачає зустрічі з фахівцями, дослідження міста та розробку власного проекту. Для реалізації програми необхідне залучення місцевих партнерів – молодіжних організацій, які впроваджуватимуть програму Урбан клуби «У міста є я».

Програма ініційована та розроблена Western NIS Enterprise Fund, у співпраці з ГО «Ефект дитини».

Для участі та сприяння реалізації програми представникам від органів місцевого самоврядування, молодіжного центру/простору чи громадської організації реєстрація за вказаною Google-формою: http://surl.li/jweua

Фото без опису