Як подати заявку онлайн на призначення пільги з оплати житлово-комунальних послуг

Дата: 10.08.2023 09:25

Ділимось з вами алгоритмом дій.

Фото без опису

• Заходимо на вебпортал електронних послуг ПФУ (🌐 https://portal.pfu.gov.ua/) та авторизуємось за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
  • В особистому кабінеті в розділі “Комунікації з ПФУ“ обираємо опцію “Заява на житлову субсидію чи пільгу“ та натискаємо “Продовжити”.
  •  У спливаючому вікні “Заяви на житлову субсидію чи пільгу” обираємо саме той розділ, який потрібний для призначення пільги.
  • Зайшовши в розділ “Заява про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають на пільги“, заповнюємо електронну форму.
  •  Надсилаємо сформовану заяву до Пенсійного фонду України.
  • Зайшовши в розділ “Заява про надання пільг на оплату житловокомунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу”,  зазначаємо необхідні дані, подаємо до Фонду.

#ЯкЦеПрацює