Програма Interreg NEXT Румунія – Україна: кошти для громад на кордонах

Дата: 08.08.2023 16:43

У рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 14 лютого 2023 р. у м. Бухарест (Румунія) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій.

Фото без опису

Загальний бюджет Програми складає 60 млн євро. Територія Програми в Україні охоплює Івано-Франківську, Закарпатську, Одеську та Чернівецьку області.

Пріоритетами Програми є екологія, соціальний розвиток та управління кордонами.

Керівний орган Програми оголосив перший конкурс проектних пропозицій типу «стандарт» (інвестиційний компонент становить 500 тис євро на один проект).

Конкурс охоплює Пріоритет 2 – Транскордонний соціальний розвиток, специфічні цілі якого присвячені освіті та охороні здоров’я.

Загальна вартість європейських фондів, виділених на цей конкурс проектів, складає 12, 6 млн. євро. Дедлайн 4 грудня 2023 року о 16.00.

Участь у проектах Програми можуть взяти державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, розташовані на прийнятній території Програми.

Аплікати можуть подати заявку щодо участі в Програмі згідно з правилами, розміщеними на сайті https://ro-ua.net/ua/

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні міжнародної співпраці департаменту комунікацій Чернівецької ОВА. Контактна особа Микола Романишин.

internationaloffice@bukoda.gov.ua