Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Чернівецькій РВА визначила заходи з ліквідації вогнища сказу

Дата: 08.08.2023 12:01

Під головуванням першого заступника начальника Чернівецької РВА Сергія ФАЛІБОГИ відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що діє при Чернівецькій РВА.

Фото без опису

Присутні на засіданні члени комісії розглянули випадок сказу домашньої тварини в м. Чернівці.

За підсумками наради ухвалено рішення накласти карантинні обмеження на приватне господарство, де зафіксовано випадок сказу. Зокрема, затверджено план ветеринарно-санітарних комплексних заходів з ліквідації вогнища захворювання та недопущення його поширення.

Загрозливими визначені зони вулиць Смотрицька, Кобзарська, Таджицька, Тиха, Січових Стрільців в м. Чернівці.

Про всі випадки неприродної поведінки тварин слід негайно повідомляти до державних установ ветеринарної медицини Чернівецької області.