«Ми всі повинні працювати на Перемогу»

Дата: 04.08.2023 09:09

Сержанту ЗСУ Сергію Сергієнко 28 років. Народився на Харківщині. До війни працював хірургом-стоматологом у місті Кропивницький.

Фото без опису

Зараз Сергій – старший бойовий медик роти з позивним «Док». Надає медичну допомогу пораненим на полі бою.

«Ніколи не думав, що застосую свої знання і досвід лікаря на війні, в цих пекельних боях на Донбасі. Кожний з нас, хто б не був, повинен зробити усе можливе заради Перемоги, – переконаний Сергій. – Ми б’ємося з ворогом навіть не заради себе, а заради своїх дітей, майбутніх онуків, щоб вони жили у вільній країні. І я їм з гордістю скажу, що у важкий для України час не сидів закордоном, робив свій маленькій внесок у нашу велику Перемогу».

Короткометражний фільм про бойового медика сержанта Сергієнка – ще одна історія проекту «Немаленькі люди», який розповідає про молодих людей з різних куточків України. Їх об’єднує одна мета – здолати ворога. Заради цього вони з мирних професій взяли зброю і пішли на фронт, стали волонтерами і поспішають до тих, хто потребує допомоги.

Реалізує проєкт Міністерство молоді та спорту України разом з Міжнародним республіканським інститутом – IRI Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його завдання – популяризація громадської активності серед молоді.

Фільм про Сергія Сергієнка за цим посиланням

Короткометражні фільми також можна знайти на офіційному ютуб-каналі IRI Ukraine