В Кіцманському ЦПМД вшанували медичних працівників з їх професійним святом

Дата: 29.07.2023 19:30

Перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій ФАЛІБОГА взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника, які відбулися в Кіцманському  центрі первинної медичної допомоги.

Фото без опису

На заході були присутні керівники органів виконавчої і представницької влади і, звичайно ж, – працівники медичних закладів Чернівецького району.

Сергій ФАЛІБОГА привітав учасників урочистої зустрічі, побажав подальших професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя в сім’ях, добра і миру.

Він також вручив  Почесні грамоти Чернівецької районної військової адміністрації за багаторічну сумлінну роботу і високий професіоналізм лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, лаборантам, керівникам лікувальних установ району.

«З великою вдячністю вклоняємося усім медичним працівникам за їхній щоденний подвиг рятувати людські життя, дарувати нам здоров’я. Особливі слова пошани і подяки висловлюємо сьогодні медикам, які на війні з ворогом допомагають нашим воїнам виборювати Перемогу», - зазначив у вітальному слові Сергій ФАЛІБОГА.

Фото без опису