Онлайн-бібліотека шрифтом Брайля для людей з порушенням зору відновила свою роботу

Дата: 28.07.2023 08:31

Фото без описуЧерез повномасштабне вторгнення рф в Україну онлайн-бібліотека шрифтом Брайля вимушено перестала функціонувати. Нині роботу бібліотеки відновлено.

Тепер література шрифтом Брайля стала доступнішою – через портал можна замовити будь-яку книгу у тимчасове безоплатне користування. Пересилання книг – безкоштовне (відправлення секограмою або за кошт організаторів). Послуга доступна як фізичним особам, так і організаціям.

Головна мета – надати доступ до книг людям, які мають порушення зору.

У бібліотеці представлено літературу, видану в Україні за останні роки. Ініціатива реалізується за сприяння міжнародного благодійного фонду «Здоров'я майбутнього»,

благодійної організації «Вплив», «Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені М. Островського», «Фонду родини Нечитайло» та видавництва «Антологія».

Крім того, на платформі є навчальна опція. Спеціально в межах роботи онлайн-бібліотеки можна пройти відеокурс «Вивчаємо Брайль».

Усі можливості сайту за посиланням.

mon.gov.ua