Олена Зеленська дала інтерв’ю «Простими словами». Спеціальний сезон вийде в межах програми «Ти як?»

Дата: 20.07.2023 08:46

Фото без описуСпеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна про здоровʼя під час війни вийде в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». Проєкт реалізувано за підтримки ВООЗ у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України та ГО «Безбар’єрність».

Олена Зеленська вперше дала інтервʼю подкасту, ведучим «Простими словами» Марку Лівіну та Софії Терлез. Перша леді розповіла про стосунки в сімʼї під час війни, важливість спорту і якісного сну. Також обговорили, які книжки зараз читають у родині президента.

Всеукраїнську програму ментального здоров'я «Ти як?» запустили за ініціативи Олени Зеленської навесні 2022 року. Програма має на меті допомогти українцям знайти джерело сили, а також створити систему сервісів і послуг, які зможуть підтримати людину, коли вона не справляється самостійно. Серед амбасадорів проєкту – співак Monatik, співзасновник Banda Agency Павло Вржещ і видавець The Village Україна Марк Лівін.

www.the-village.com.ua/