Книга про українську історію зʼявилась у вільному доступі

Дата: 19.07.2023 09:27

Фото без описуОнлайн виклали електронну версію книжки "Багатолика Україна: ще один погляд на землю, людей та культуру" (Ukraine's Many Faces: Land, People, and Culture Revisited), яку можна переглянути безкоштовно. Книга написана англійською мовою.

Друкована версія книги вийде наприкінці липня 2023 року та буде доступна у видавництві Columbia University Press (США) з 19 вересня.

Над виданням працювали доцентка кафедри історії Базельського університету (Швейцарія) Олена Палько та науковець з Університету Альберто Уртадо (Чилі) Мануель Ферес Гіль.

"Звертаючись до читачів із різним досвідом, цей том розглядає історію України та її народу через першоджерела від ранньомодерного періоду до сьогодення. Кожен документ супроводжується есеєм, написаним експертом із відповідного періоду, а також розмовною частиною, що торкається нинішньої російської агресії проти України", — йдеться в анотації.

👉 Почитати книжку та завантажити можна тут: http://surl.li/jefyy