Інформація про  роботу із  зверненнями  громадян  в Чернівецькій районній державній   адміністрації

Дата: 10.07.2023 17:10

про  роботу із  зверненнями  громадян

в Чернівецькій районній державній   адміністрації

за  І півріччя 2022 рік

Робота із зверненнями громадян в Чернівецькій райдержадміністрації спрямована на виконання законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та заходів, передбачених Указом Президента України від 07 лютого 2008 р. № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (далі - Указ).

За  І півріччя 2022 року на адресу районної військової адміністрації надійшло 721 звернення.   Згідно проведеного аналізу з ОДА  надійшло 15 звернень, ОПУ – 3, РВА-80 .  На УГЛ звернулось 623 мешканці району.

За спектром і характером основні питання, з якими звертались громадяни, характеризують таким чином :

- на першому місці питання соціального захисту

(призначення  допомоги на проживання внутрішньо переміщеним  особам, субсидії на житлово-комунальні послуги,  надання матеріальної допомоги);

- питання житлово-комунального господарства займають друге місце;

-  на третьому місці питання аграрного політики і земельні відносини.

Актуальними залишаються й такі питання:

• культури та культурної спадщини, туризму;
  • транспорту та зв'язку;
  • освіти, науково-технічної , інноваційної

діяльності та інтелектуальної власності.

Станом на 01.07.2022 року з 721 зверненя:  48 вирішено позитивно, на 913 звернень надано кваліфіковані роз’яснення, 763 переадресовано  за незалежністю.

Усі звернення закриті.

У райдержадміністрації забезпечений першочерговий розгляд звернень ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни, бойових дій,  жінок, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації , розглядаються головою райдержадміністрації.

Таким чином, в районній державній адміністрації склалася система роботи зі зверненням громадян, яка спрямована на забезпечення якісного і своєчасного розгляду звернень та належної організації особистого прийому громадян відповідно до чинного законодавства.

про  роботу із  зверненнями  громадян

в Чернівецькій районній державній   адміністрації

за 2021 рік

За  2021 рік на адресу райдержадміністрації надійшло 1724 звернення.   Згідно проведеного аналізу з ОДА  надійшло 22 звернень, ОПУ – 7, КМУ – 2, ВРУ-2. На УГЛ звернулось 1461 мешканці району.

- на першому місці питання соціального захисту (призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, надання матеріальної допомоги);

- питання житлово-комунального господарства займають друге місце;

-  на третьому місці питання аграрного політики і земельні відносини.

Актуальними залишаються й такі питання:

• культури та культурної спадщини, туризму;
  • транспорту та зв'язку;
  • освіти, науково-технічної , інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.

Станом на 11.01.2020 року з 1724 звернень, 48 вирішено позитивно, на 913 звернень надано кваліфіковані роз’яснення, 763 переадресовано  за незалежністю.

Усі звернення закриті.

У 2021 року головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання не проводилося у зв’язку з карантином та обмежувальними заходами з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19).

У райдержадміністрації забезпечений першочерговий розгляд звернень ветеранів , інвалідів Великої Вітчизняної війни, бойових дій,  жінок, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації , розглядаються головою райдержадміністрації.