Ніколи знов!

Дата: 06.07.2023 15:38

В такий самий сонячний день, як сьогодні, 80 років тому, на початку липня, на Буковину прийшла страшна біда. Ворог, який лютував у другу світову війну 1939-1945 року, ступив на буковинську землю і розпочав нечуваний злочин – масове знищення місцевих євреїв.

Фото без опису

Тисячі і тисячі ні в чому не винних людей – чоловіки, жінки, діти, немічні старші люди, які своїм інтелектом, працею, творчістю розбудовували, створювали Буковину і Чернівці як взірець регіону європейської краси і толерантності, - були розстріляні, закатовані, вислані на вірну смерть в концентраційні табори.

Ми пам’ятаємо їх жертовність. Вклоняємося їх пам’яті.

Щороку у ці дні в багатьох буковинських містах і селах проходять траурні мітинги, покладання квітів до місць загибелі безневинно убієнних.

Кожне зло буде покаране. Правда і справедливість, мораль і людяність перемогли у ті трагічні роки. Переможуть і зараз.