В День Конституції України вшанували борців за нашу свободу
З нагоди відзначення сьогодні, 28 червня, Дня Конституції України перший заступник начальника Чернівецької районної військової адміністрації Сергій ФАЛІБОГА та заступниця начальника Чернівецької РВА Каріна ПОП разом з керівниками структурних підрозділів взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня, що у Чернівцях, на знак вшанування борців усіх поколінь за вільну Україну.
Українці пройшли тернистий історичний шлях до державності, здобуваючи незалежність своєї країни у військових подвигах і трудових звитягах. Не випадково на пам’ятнику героям-буковинцям викарбовано девіз «Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за неї».
Ухвалена 27 років тому Конституція стала основним гарантом обраного нами шляху розбудови суверенної вільної України як правової європейської держави на засадах демократії, поваги до закону, забезпечення гідного життя, прав і свобод кожному громадянину України.
«Сьогодні ми знову виборюємо свою свободу і територіальну цілісність у боях з підступним агресором, який приніс війну на нашу землю. Збройні сили України, весь український народ вписує ще одну героїчну сторінку в історію Української Держави», - наголосив під час святкових урочистостей Сергій ФАЛІБОГА.
Україна переможе у цій боротьбі за свою свободу і суверенітет, свою мову, за своє щасливе майбутнє!
З Днем Конституції України!