З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 09:16

28 червня – видатна дата для кожного громадянина нашої держави. В цей день у 1996 році вільна, незалежна Україна отримала головне зведення законів – Конституцію і стала рівною серед рівних демократичних країн світу.

Фото без опису

Здійснилися прагнення багатьох поколінь українців жити у своїй самостійній державі.
Ухвалення Конституції закріпило наш суверенітет, територіальну цілісність, підтвердило відданість європейським цінностям і верховенству права, підвищило міжнародний авторитет нашої держави.

Основний закон України проголосив обов’язковість забезпечення і дотримання прав і свобод кожного громадянина, а створення гідних умов життя – одним з основних завдань держави.

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека були визнані в Україні найвищою соціальною цінністю.

День Конституції України – величне свято для кожного українця.
Ми відзначаємо його зараз в один з найважчих моментів своєї історії. Український народ на полі бою з підступним агресором виборює своє право жити вільно на своїй землі.

Ми горді бути громадянами України. Пишаємося своєю державою, її багатовіковою історією і героїчним сьогоденням.
З Днем Конституції України!