22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 08:42

На зображенні може бути: свічка та текст

Сьогодні, 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми всією країною згадуємо синів і дочок українського народу, чиє життя трагічно обірвала Друга світова війна.

Кожний п’ятий українець загинув у тій жахливій війні – на полі бою, в концтаборах, у вигнанні на чужині.

Мільйони імен наших співвітчизників навічно викарбувані на чорному граніті. Схиляємо голови у хвилині мовчання, шанобливо згадуючи усіх, хто героїчно наближав Перемогу і виборював свободу Україні. Наш священний обов’язок – зберегти світлу пам’ять про їхній подвиг, про їхню жертовність і звитягу в боротьбі з лютим ворогом за мирне життя наступних поколінь.

Сьогодні знову Україна у війні бореться з підступним агресором, захищаючи свою Незалежність і територіальну цілісність. Наші воїни під синьо-жовтими прапорами женуть ворога зі священної української землі. Ми переможемо – так було і так буде!

Честь і слава Героям!

Вічна пам'ять загиблим!