100 років дільничні офіцери самовіддано працюють для людей

Дата: 18.06.2023 08:45

18 червня дільничні офіцери поліції відзначають професійне свято, а також поважний столітній ювілей з дня створення своєї служби.

Фото без опису

У цей день 1923 року Народний комісар внутрішніх справ міліції підписав наказ «Про затвердження Інструкції для районних спостерігачів міських відділів».

Ця дата стала першим днем народження служби дільничних офіцерів поліції. Своє друге народження це свято отримало 18 червня 2004, коли був підписаний наказ міністра внутрішніх справ України про його затвердження.

Внесок дільничних офіцерів поліції у боротьбу зі злочинністю вагомий. Вони не тільки одні з перших прибувають на місця скоєння злочинів, але й проводять серед населення профілактичну роботу з попередження правопорушень. Адже будь-який злочин легше попередити, аніж згодом його розкривати.

Дільничних офіцерів поліції залучають до охорони публічного порядку, операцій з вилучення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів. Вони відповідають за підтримання правопорядку, захищають права, інтереси, життя і гідність громадян.

Дільничні офіцери повинні бездоганно володіти професійними навиками, а також бути хорошими психологами , порядними, чуйними, уміти вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу.

У будні й свята вони постійно при виконанні своїх обов’язків, першими реагують на людську біду. Під їх «пильним оком» є домашні кривдники та інші особи, які перебувають на спеціальних обліках поліції. Вони завжди там, де люди потребують їхньої допомоги. Довіра та безпека людей – найважливіший критерій для кожного дільничного офіцера поліції. За його роботою – людські долі.

Саме дільничні офіцери поліції першочергово уособлюють образ відмінного правоохоронця. За їхніми вчинками та роботою громадяни оцінюють діяльність правоохоронних органів загалом. Від результатів їх роботи значною мірою залежить діяльність всієї правоохоронної системи.

У зв’язку зі сторіччям з Дня створення служби дільничних офіцерів поліції, відзначенням професійного свята за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Присязі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод людини, протидії злочинності, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції та з нагоди відзначення Почесною грамотою Чернівецької районної державної (військової) адміністрації нагороджено:

Олександра Фордука – майора поліції, начальника сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області;

Олега Леонова – майора поліції, начальника сектору превенції відділення поліції №1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області;

Дениса Скрібняка – капітана поліції, начальника сектору превенції відділення поліції №2 (м. Кіцмань) Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області;

Віталія Лютака – майора поліції, начальника сектору превенції відділення поліції №3 (м. Заставна) Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області;

Василя Євгенія – старшого лейтенанта поліції, начальника сектору превенції відділення поліції №4 (м. Герца) Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області;

Івана Беженаря – капітана поліції, начальника сектору превенції відділення поліції №6 (м. Новоселиця) Чернівецького районного управління ГУНП в Чернівецькій області.

Вітаємо всіх дільничних офіцерів поліції з професійним святом! Бажаємо високих професійних досягнень, удачі, терпіння, міцного здоров’я, сімейного тепла та благополуччя!