Привітання начальника Чернівецької РВА Дмитра Козарійчука з нагоди Дня дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2023 08:36

Шановні дільничні офіцери поліції!

Сьогодні, 18 червня, відзначаємо ваше професійне свято. Цього року воно особливе. Рівно століття тому була створена ваша служба.

Фото без опису

Сто років дільничні офіцери самовіддано стоять на сторожі життя і спокою громадян України. Це професія сильних духом патріотів своєї держави. Вона вимагає відповідальності, витримки, відмінного фізичного і морального гарту.

Вдень і вночі, в будні і свята ви знаходитися на виконанні своїх професійних обов’язків, на сторожі правопорядку, захищаєте права та інтереси, життя і гідність наших громадян.

До вас звертаються люди зі своїми проблеми, своїм болем і бідою. І вони знають, що ви неодмінно прийдете їм на допомогу.

Кожен з вас заслуговує на глибоку повагу, на пошанування ваших професійних чеснот, вашої нелегкої праці, сповненої щоденного ризику і випробувань.

Тож нехай доля буде щедрою на добро і щастя для вас і ваших рідних. Хай у ваших родинах панує злагода, благополуччя і достаток.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, пильності і невичерпної енергії у несенні служби на благо України.