Підрив Каховської ГЕС – злочин росії проти України, її громадян і всієї екосистеми

Дата: 13.06.2023 12:39

Фото без опису

Допомога Херсонщині - це черговий приклад нашої єдності та готовності допомагати.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а демонструєте власним прикладом, що ми не полишаємо один одного у біді.

Впродовж декількох днів місцеві жителі, представники бізнесу та територіальні громади Чернівецького району оперативно збирали все необхідне відповідно до потреб постраждалим Херсонщини.

Вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик про допомогу.

Дякуємо громадам, які долучилися до централізованої допомоги: Заставнівській, Тереблеченській, Сучевенській, Волоківській, Кадубівецькій, Веренчанській, Юрковецькій, Мамалигівській.

Також, хочемо подякувати за значний внесок у спільну справу: Герцаївській, Тарашанській, Чагорській, Великокучурівській, Ванчиковецькій, Глибоцькій, Кам'янецькій, Кам'янській, Новоселицькій та Боянській територіальним громадам, які самостійно доправили гуманітарну допомогу.

Окрема подяка Острицькій громаді за надані кошти на паливно-мастильні матеріали.

Дуже приємно працювати з людьми, які співпереживають за життя і здоров’я мешканців нашої України.

Принагідно інформуємо, що наразі потреби у продуктах харчування та воді немає.

Однак, існує гостра необхідність у спецтехніці, будматеріалах, інвентарі для подолання наслідків стихійного лиха.

Якщо ви бажаєте долучитися до збору в області організовано штаби прийому гуманітарної допомоги, яку відправлять у постраждалі райони.

1. Проміжний пункт збору гумдопомоги: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194 б (БУВР).

2. Допомогу великогабаритного розміру приймають у ТОВ "Роднічок" за адресою: с. Бояни, вул. Індустріальна, 1.

Віримо в силу взаємодопомоги та не зупиняємося.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!