Держпраця започатковує консультації щодо вимог технічних регламентів до продукції (нехарчової)

Дата: 08.06.2023 10:32

1 червня  Державна служба України з питань праці, яка реалізує державну політику в сфері промислової безпеки і охорони праці, розпочинає широку інформаційну кампанію з державного ринкового нагляду.

Її мета – підвищити обізнаність громадськості, споживачів і користувачів, виробників, імпортерів щодо характеристик і вимог до продукції (нехарчової), обіг якої на території нашої держави регулюють спеціальні Технічні регламенти.

Інформаційні заходи, консультації інспекторів ринкового нагляду набувають особливої актуальності в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції. Вони сприятимуть захисту прав споживачів, а також зменшенню потенційних загроз від поширення нехарчової продукції, яка не відповідає Технічним регламентам, нагляд за якими здійснює Держпраці.

Зокрема, спеціалісти Держпраці склали інформаційні бюлетені, які розповідають про дію Технічних регламентів засобів індивідуального захисту, а також ліфтів та компонентів безпеки для них.

Ознайомитися з цими інформаційними бюлетенями можна за посиланням

З матеріалами Південно-Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці.