Власники авто можуть замовити номерні знаки з відповідною комбінацією цифр в електронній формі

Дата: 08.06.2023 08:45

Фото без опису

3 червня 2023 року набув чинності Порядок замовлення наявних у сервісному центрі МВС номерних знаків, що видаються за бажанням власників транспортних засобів та містять відповідну комбінацію цифр, в електронній формі, затверджений наказом МВС від 17.01.2023 № 10.

Цей Порядок визначає механізм замовлення в електронній формі наявних у сервісному центрі МВС номерних знаків, що видаються за бажанням власників транспортних засобів та містять відповідну комбінацію цифр:

із чотирьох однакових цифр;

послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009;

із чотирьох цифр, три з яких однакові та розташовані підряд;

із чотирьох цифр – двох послідовних пар однакових цифр;

з послідовних цифр 0123 або 1234;

із чотирьох цифр, що починається з двох нулів, а дві наступні цифри неоднакові;

із чотирьох цифр, що містить три однакові цифри, які розташовані не підряд;

із чотирьох цифр, з яких однаковими є перша і третя та друга і четверта або перша і четверта та друга і третя;

номерних знаків з визначеною заявником комбінацією цифр.

Замовлення номерних знаків з відповідною комбінацією цифр здійснюється в електронній формі із застосуванням засобів електронного кабінету водія функціональної підсистеми Єдиного державного реєстру єдиної інформаційної системи МВС або через Портал Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Дія.

Замовлення номерних знаків з відповідною комбінацією цифр здійснюється для транспортних засобів, які зареєстровані в уповноважених органах МВС або підлягають державній реєстрації (перереєстрації) відповідно до вимог відповідного Порядку.

Визначено, що розмір плати за надання послуги з видачі номерних знаків з відповідною комбінацією цифр визначається відповідно до вимог законодавства.