Сьогодні ми відзначаємо День журналіста України

Дата: 06.06.2023 09:18

Це професійне свято працівників медійної сфери, завдяки яким ми оперативно отримуємо правдиву інформацію, хто самовіддано і чесно служить обраній справі, веде щоденний літопис нашої держави.

Фото без опису

З перших днів військової агресії українські журналісти, виконуючи свій професійний обов’язок,  тримають інформаційний фронт. Своїми репортажами з зони бойових дій, розповідями про подвиги наших військових, про роботу волонтерів вони піднімають дух нації, незламний поступ українського народу до Перемоги.

Багато журналістів приєдналися до лав Збройних сил України. Під ворожими кулями і ракетними обстрілами, ризикуючи життям, вони показують всьому світові правду про те страшне зло, яке завдали рашисти Україні, а також про загрозу, яку несуть вони всьому демократичному світові.
І в мирний час професія журналіста належала до небезпечних видів професійної діяльності.

З часу повномасштабного ворожого вторгнення, за даними Національної спілки журналістів України, загинуло 63 журналіста. Ми вклоняємося їхній жертовності та пам’ятатимемо їх імена.

ДОВІДКОВО📍

День журналіста заснований у 1994 році. Саме 6 червня Національна спілка журналістів України була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів.
Шановні журналісти!

Від імені керівництва Чернівецької районної державної (військової) адміністрації висловлюємо Вам щиру подяку за Вашу роботу, за служіння правді та справедливості.

Бажаємо професійної наполегливості в досягненні творчих задумів, цікавих тем та гострого пера для їх висвітлення.