Сьогодні відзначаємо Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища

Дата: 05.06.2023 15:28

«Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами». Під таким гаслом У 1972 році 113 держав світу на Стокгольмській міжнародній конференції із захисту довкілля запропонували щороку 5 червня привертати особливу увагу світової спільноти до проблем екології і визначати ефективні шляхи їх вирішення.

Фото без опису

В цей день ми наголошуємо на необхідності змінити споживацьке відношення людини до природних ресурсів, закликаємо раціонально їх використовувати для збереження природної рівноваги.

А також вшановуємо працівників природоохоронної галузі, професійних екологів, громадських діячів, які стоять на сторожі природи. Дякуємо їм за їх благородну невтомну працю.

До цього свята в багатьох пришкільних літніх таборах, які діють в містах і селах Чернівецького району, відбулися цікаві тематичні заходи, де діти говорили про природу, про дбайливе ставлення до неї.