Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець розповів про негативний вплив на довкілля бойових дій

Дата: 05.06.2023 15:22

Фото без опису

Бойові дії негативно впливають на навколишнє середовище будь-якої країни. Не стало винятком і українське довкілля. Обстріли лісів, наземних і річково-морських екосистем, промислових об’єктів, транспортної інфраструктури та будинків, руйнування систем водопостачання, каналізації та поводження з відходами провокують широкомасштабну і вкрай значну шкоду з довгостроковими наслідками для довкілля. На жаль, війна на території України триває, а забруднення ґрунтів, водних шляхів тощо кожного дня викликають серйозне занепокоєння. Адже завдана екологічна шкода Україні надвелика – від обстрілів хімічних заводів до лісів, випалених російськими ракетами.

Про цей пласт проблем, а також про можливості стягнення з рф репарацій за заподіяну екологічну шкоду, підтримку міжнародної спільноти, співпрацю з іноземними партнерами у сфері захисту навколишнього середовища та про нові заходи боротьби з детінізацією ринку деревини у воєнних умовах Mind  про це з очільником Міндовкілля Русланом Стрільцем.

Детальніше: mind.ua