Дмитро КОЗАРІЙЧУК привітав колектив БУВР річок Прут та Сірет з Днем працівників водного господарства

Дата: 02.06.2023 15:14

Напередодні Дня працівників водного господарства України, який відзначаємо щорічно у першу неділю червня, начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук привітав з професійним святом співробітників Басейнового управління водних ресурсів річок Прут і Сірет.

Фото без опису

Дмитро Васильович відзначив вагому роль працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу в розвитку і стабільній роботі галузей економіки Буковини, зокрема Чернівецького району, висловив слова подяки за їхню роботу в задоволенні потреб населення у водних ресурсах, в забезпеченні належного екологічного стану водойм.

«Ваша робота є дуже важливою, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який ми використовуємо щодня. Своєю наполегливою працею Ви забезпечуєте потреби промисловості, сільського господарства і населення у водних ресурсах», – наголосив Дмитро КОЗАРІЙЧУК.

За значний особистий внесок у розвиток водного господарства, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників водного господарства Дмитро Козарійчук нагородив Почесними грамотами Чернівецької РДА:

-        Діну АНАТІЙ, провідного інженера з організації експлуатації та ремонту експлуатаційної діяльності Дністровських водосховищ;

-        Анатолія СУБАША, водія автотранспортних засобів Кельменецької експлуатаційної дільниці;

-        Олексія ВОВКА-ТОМЮКА, машиніста бульдозера Сіретської експлуатаційної дільниці БУВРУ.