«Майбутнє наших дітей має бути світлішим та більш безпечним, це спільна справа суспільства і держави», – Дмитро КОЗАРІЙЧУК

Дата: 01.06.2023 10:36

Попри непросту ситуацію в нашій країні, Чернівецька РВА вирішила не порушувати гарну традицію привітання діток з Днем захисту дітей. Адже сьогодні дитинство, як ніколи, потребує підтримки й захисту. На долю наших дітей випало чимало випробувань, але радість, легкість та позитив не покидають сердечка діток.

Фото без опису

Напередодні Дня захисту дітей, яке відзначається щорічно 1 червня, начальник Чернівецької  РВА Дмитро КОЗАРІЙЧУК  спільно з працівниками служби у справах дітей Чернівецької РВА відвідали  шелтер Святої Ольги, що знаходиться в селі Лужани, Мамаївської територіальної громади, де  проживають  сім’ї з дітьми, які знайшли прихисток, втративши житло через російську агресію.

Дітки також порадували гостей вручивши символічні подарунки, які виготовили своїми ручками.

Фото без опису

У цей же день керівники Чернівецької РВА навідалися до дитячого будинку сімейного типу, де привітали батьків та дітей з нагоди свята, привезли родинам смаколики і потрібні у господарстві речі.

Фото без опису

Начальник Чернівецької РВА висловив подяку батькам за увагу та любов до дітей, які потребують сімейного виховання.

Нам є чого повчитися у мудрих, як на свій вік маленьких патріотів своєї країни.

Фото без опису

Наші діти заслуговують на мирне життя, де вони спокійно гратимуться на дитячих майданчиках,  навчатимуться в школі,  спілкуватимуться з однолітками, не боячись сирен та вибухів.

Бажаємо щасливого дитинства кожному маляті та їх сім’ям, будьте здорові та любіть Україну!