У травневих змаганнях «Cool Games» взяли участь близько 240 школярів Чернівецького району

Дата: 31.05.2023 14:41

Сьогодні, 31 травня, на спортивній базі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича відбулися обласні спортивні змагання «Cool Games». Чернівецький район представляли школярі Великокучерівської, Новоселицької, Чернівецької та Чудейської територіальних громад.

Фото без опису

Учасники демонстрували згуртованість команд, показали швидкість та кмітливість у виконанні вправ та проходженні естафет. Під час заходу вирував неймовірний драйв, діти гучно вболівали та підтримували один одного.

За підсумками журі, наполегливість, цілеспрямованість, енергія та командний дух привели до перемоги дівчат та юнаків Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» та Чернівецької ЗОШ № 4 (І дивізіон, ІІІ місце),  Новоселицького ліцею №3 (2 дивізіон, ІІ місце), Чернівецького ліцею № 17 та Чернівецького ліцею № 8 (ІІІ дивізіон, відповідно ІІ та ІІІ місце).

Переможці та призери були нагородженні грамотами, кубками, медалями Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник філії – Корнелій Жукотинський).

Вітаємо команди-переможців змагань! Бажаємо всім дітям бути здоровими, сильними, активними й витривалими.

Шана і подяка наставникам юних спортсменів – вчителям фізкультури.

ДОВІДКОВО

«Cool Games» – інноваційний проєкт, започаткований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Українською федерацією учнівського спорту, який сприяє залученню учнівської молоді до рухової активності задля подальшої популяризації здорового способу життя та створенню неординарних і цікавих уроків фізичної культури.

Фото без опису