Заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп взяла участь в черговій онлайн-зустрічі щодо партнерської роботи на субрегіональному рівні Україна-Німеччина

Дата: 24.05.2023 09:57

Під час зустрічі обговорили питання, які все частіше піднімаються в адміністративних округах Німеччини:

Чи можлива співпраця на субрегіональному рівні ?

Які повноваження та можливості мають райони в Україні?

З якими викликами стикаються наразі ?

Як виглядає співпраця у діючих партнерствах мережі SKEW?

Фото без опису

Нагадаємо, що SKEW консультує і супроводжує українські громади в розбудові співробітництва з німецькими громадами-партнерами і концентрує експертизу громад і німецьких партнерів у сфері муніципальної політики розвитку, зокрема, за такими тематичними напрямами, як енергоефективність, сталий міський розвиток і належне місцеве врядування.

Сервісна служба «Міста в Єдиному Світі» (SKEW), реалізуючи проєкт «Муніципальні партнерства з Україною», з 2015 року підтримує мережу, яка складається зі 147 формалізованих і неформалізованих муніципальних партнерств, пропонуючи різні інструменти для налагодження зв'язків, консультування й фінансового сприяння.

Пакет підтримки «Партнерства солідарності з Україною» дозволяє українським містам і громадам налагодити контакт з німецькою громадою і забезпечувати нагально необхідну підтримку. Співробітники проєкту із самого початку допомагають громадам – за їхнім бажанням – у реалізації всіх необхідних кроків.