Різнобарв’ям українських вишиванок розпочали сьогодні свій робочий день працівники Чернівецької РВА

Дата: 19.05.2023 09:03

Фото без опису

«Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду».

Фото без опису

Щороку у третій четвер травня , Україна відзначає День вишиванки – свято, яке об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається нею та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

У рамках відзначення Всеукраїнського свята керівництво та колектив Чернівецької районної військової адміністрації одягнувши вишиванки, виразили свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним символом України, який характеризує не лише творчу душу нації, але й є її візитівкою, унікальним кодом та зв’язком між поколіннями.

Зараз Україна переживає особливий момент у своїй історії і сьогодні вишиванка, як оберіг - захищає та об'єднує Україну!🇺🇦