Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Дата: 15.05.2023 13:50

Саме сім'я є основним зберігачем загальнолюдських цінностей і культурних традицій свого народу, вона виступає сполучною ланкою між поколіннями.

Завдяки сім'ї міцніє та розвивається держава, зростає добробут народу. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Бажаємо кожній сім'ї бути разом.

Нехай підтримка найрідніших допомагає впорається з будь-якими труднощами. Нехай всередині сім'ї буде мир і любов!