Відбулася колегія Чернівецької районної військової адміністрації

Дата: 11.05.2023 15:52

Сьогодні, 11 травня, під керівництвом начальника Чернівецької районної військової адміністрації Дмитра КОЗАРІЙЧУКА проведено засідання колегії.

Серед запрошених - заступники начальника Чернівецької РВА та начальники структурних підрозділів адміністрації, а також силових структур.

Фото без опису

Обговорюючи порядок денний, членами колегії було розглянуто низку важливих та актуальних питань, серед яких:

• Про підсумки діяльності Чернівецької районної  військової адміністрації за  І квартал 2023 року.
  • Про виконання районного бюджету.
  • Про стан виконавської дисципліни та заходи щодо її покращення, організації виконання розпоряджень і доручень Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової) та районної військової адміністрації.Фото без опису

Заслухавши доповідачів та обговоривши питання, члени колегії, із врахуванням пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення.