Авто для потреб ЗСУ

Дата: 11.05.2023 08:38

Чернівецька РВА спільно з Шведсько-українським медичним центром "Angelholm" передали військовослужбовцям черговий транспорт.

Фото без опису

Цього разу до наших захисників поїде габаритний позашляховик. Автомобіль допоможе якісно виконувати поставлені завдання та ефективніше знищувати ворога.

«Хочемо висловити свою подяку нашим воїнам, за те, що вони дають нам можливість втілювати плани у життя. А ще за те, що ми можемо жити у вільній та незалежній країні.

Також ми розуміємо, що важливо не тільки бути вдячними, а ще й допомагати нашим військовим. Знаємо, як сильно ці авто потрібні на фронті та радіємо, що можемо підтримувати наших захисників. Вони мають відчувати нашу підтримку» - зазначив начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК.

Тільки РАЗОМ ми Переможемо!