Мінінфраструктури: У громадському транспорті обмежено використання музики

Дата: 10.05.2023 11:54

Фото без опису

Кабінет Міністрів на засіданні 9 травня вніс зміни до «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту». Від 9 травня водії автобусів мають право не допускати до салону пасажирів, які створюють шум за допомогою технічних пристроїв.

Також водіям заборонено вмикати в автобусах музику або фільми. Це дозволено, якщо в салоні є навушники або ж на нерегулярних рейсах за згодою пасажирів.

Нововведення стосуватимуться також таксі. Музику водії можуть вмикати тільки, якщо пасажир не заперечує.

Постанову прийнято на виконання закону щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музики держави-агресора, який Верховна Рада України підтримала влітку минулого року (www.kmu.gov.ua).

Нагадуємо, що з 7 жовтня 2022 року в Україні набув чинності Закон 2310-IX, який передбачає заборону "акустичного насильства", тобто відтворювання музики та фільмів у громадському транспорті.