Увага!Стартувала транскордонна програма Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027»

Дата: 09.05.2023 09:24

🔻 Планується реалізувати близько 90-та міжнародних проєктів.

💸 Загальний бюджет Програми складає 60 млн євро. Пріоритетні напрями: екологія, попередження та усунення наслідків надзвичайних ситуацій, соціальний розвиток та управління на кордонах.

Інформуємо, що у рамках Програми Спільний технічний секретаріат у співпраці з Органом управління організовують інформаційну сесію для популяризації можливостей фінансування Програми, яка відбудеться 11травня 2023 р. о 10:00 год. у готелі «Буковина» (м. Чернівці, вул. Головна 141).

📢 Оголошення першого конкурсу проектів у рамках програми Interreg NEXT заплановано на червень 2023 року. Участь у ньому можуть взяти державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, неприбуткові організації, розташовані на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області).

Зареєструватися та прийняти участь у заході онлайн можна за посиланням : http://surl.li/gwzrp