Іноземні партнери приїхали з гарною новиною для Кадубовецької ТГ

Дата: 01.05.2023 13:43

Кадубовецька територіальна громада стала учасником проєкту «Покращення цивільного  захисту» в муніципальному партнерстві з Україною.

Про це, крім іншого, йшлося під час координаційної наради  під головуванням начальника Чернівецької РВА Дмитра КОЗАРІЙЧУКА за участі іноземної делегації та голови громади.

Фото без опису

Європейські колеги висловили наміри підписати угоду про співпрацю з Кадубовецькою територіальною громадою Чернівецького району.

В межах проєкту можливі пакети підтримки різних галузей, які можуть забезпечити соціальний, економічний та освітній розвиток територій на договірних засадах.

Фото без опису

«Проєкт відкриє нові можливості та шанси для громади спільно рухатись уперед та співпрацювати на рівні міжнародного муніципального партнерства. У наші дні принципи такого партнерства  пройшли випробування на міцність і набули нового сенсу» – зазначив Дмитро КОЗАРІЙЧУК.

Результати обговорення учасників координаційної наради та можливості реалізації проекту, були позитивними та багатообіцяючими.

Працюємо далі заради спільної Перемоги!