Кар’єрний хаб «ВОНА» та обмін досвідом з німецькими стратегічними партнерами

Дата: 01.05.2023 13:38

Заступниця начальника Чернівецької РВА Каріна ПОП супроводжувала іноземних колег та ознайомила з діяльністю «ВОНА хаб» - це проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA, спрямований на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок».

Координаторка кар’єрного «ВОНА» хаб у Чернівцях Крістіна Гайка презентувала діловим партнерам Томасу Форсту, Карстену Нойбауеру та Хейке Руллманн  послуги хабу, а також розповіла про можливості для жінок, яким потрібна допомога у отриманні економічної незалежності. Водночас це можливість  – запропонувати жінкам послуги для вдосконалення професійних навичок та успішного працевлаштування.

За допомогою «ВОНА» хаб можна безкоштовно отримати:

-  індивідуальну, конфіденційну консультацію карʼєрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу;

-підтримку психологинь проєкту;

- можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію.

Пані Хайке Руллманн - голова громадської організації, що опікується проблемами пацієнтів з ментальними проблемами.  В осередку, де працює представниця делегації,  зокрема приділяють увагу проблемам домашнього та ґендерно зумовленого насильства. Тому принцип роботи хабу та подальшої співпраці неабияк зацікавив гостей.

Учасники  зустрічі обговорювали проблематику домашнього і ґендерно зумовленого насилля, а також обмінювалися цінним досвідом.