Чернівецька РВА продовжує співпрацю з німецькими партнерами

Дата: 28.04.2023 14:10

Вже не вперше з робочим візитом до Буковини завітала іноземна делегація адміністративного округу Рендсбург-Екернферде (Німеччина) на чолі з Томасом Форстом, Карстеном Нойбауером та  Хейке Руллманн.  Відтак йдеться про продовження ефективного партнерства з Чернівецьким районом  та зміцнення німецько-українських відносин.

Нагадаємо, у березні 2023 року делегація з Німеччини спільно з керівництвом Чернівецької РВА обговорили питання щодо співпраці та здійснення можливих спільних проєктів задля розвитку місцевого самоврядування, що враховуватиме потреби та інтереси громадян.

Водночас співпраця між державами продовжуватиметься, у тому числі й на рівні територіальних громад Чернівецького району. Про це йшлося на координаційній нараді за головуванням начальника Чернівецької РВА Дмитра КОЗАРІЙЧУКА, іноземних партнерів, а також голів Кадубовецької ТГ та Веренчанської ТГ щодо питань розвитку місцевого самоврядування.

У рамках візиту до України німецька делегація привезла благодійну допомогу.

Сторони ще раз заявили про готовність спільними зусиллями допомагати в розбудові мирного, демократичного майбутнього для нашої держави.

Дякуємо нашим партнерам за постійну підтримку і неодноразову допомогу для наших громадян.