Пошук

Буковинську спортсменку та тренера відзначили почесними грамотами Чернівецької РВА

Дата: 25.04.2023 12:02
Кількість переглядів: 112

Начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК зустрівся з Ангеліною Філіпчук та її тренером Сергієм Хрептуном, які гідно представляють Чернівецький район та Україну на змаганнях європейського рівня.

Фото без опису

7 квітня в м. Хмельницький відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу 2023 серед юніорів та юніорок, в якому приймала участь збірна Чернівецької області. Вихованка Кіцманської дитячо-юнацької комплексної спортивної школи Кіцманської  міської ради Ангеліна Філіпчук, здобувши «срібну» нагороду на Чемпіонаті потрапила  до збірної України  з боксу серед юніорів та юніорок.

Спортсменка виборола перше місце і звання чемпіонки України з кікбоксингу на Відкритому Чемпіонаті України WAKO у м. Бровари, у категорії  фул-контакт.

Вагомий результат спортсменка  продемонструвала також у лютому 2023 на змаганнях в Хорватії, де виборола «золото».

«Такого успіху вдалося досягти завдяки вашій спільній праці спортсменки та тренера. Вітаю з цими здобутками і бажаю гідно представляти Україну в подальших змаганнях, а ми всі разом вболіватимемо за вас. Перемагайте!» - зазначив Дмитро КОЗАРІЙЧУК під час зустрічі.

Враховуючи наполегливу працю, здобуті перемоги спортсменки та її тренера  Чернівецькою  районною державною (військовою) адміністрацією відзначено почесною грамотою - вихованку ДЮКСШ Кіцманської міської ради Ангеліну Філіпчук  і тренера з кікбоксингу WAKO Сергія Хрептуна.