Голова Чернівецької РВА Дмитро КОЗАРІЙЧУК спільно з головами ТГ Чернівецького району приймає онлайн участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, який проходить в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 20.04.2023 14:40

Це перший Міжнародний саміт міст та регіонів, який сприятиме розвитку міжрегіонального і муніципалітетного партнерства.

Фото без опису

Головна мета саміту - об’єднати міжнародну спільноту місцевих та регіональних влад у підтримці України та створити комунікаційну платформу, що сприятиме налагодженню нових партнерських відносин.

Фото без опису

Загалом до заходу долучився 141 учасник із 17 країн та міжнародних організацій. Онлайн приймають участь 128 керівників міст та регіонів із 37 країн.

Основні питання на саміті про децентралізацію та євроінтеграцію, відновлення інфраструктури країни, реінтеграцію та інноваційний розвиток територій, виклики гуманітарного характеру та розмінування.

Фото без опису

В результаті заплановано підписати підсумкову Декларацію й низки угод про партнерство на муніципальному рівні.