ПАСХАЛЬНІ КОШИКИ ПЕРЕДАЛИ З ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ НА ПЕРЕДОВУ

Дата: 11.04.2023 16:48

Тиждень напередодні Великодня завжди особливий. У ці дні ми всі потребуємо найбільше любові, прощення, молитви і добрих справ. Натомість хочемо бути відкритими, сповненими світла і добра.

Фото без опису

Сьогодні мали важливу місію – доправити на передову «Великодні кошики» для військовослужбовців.

Спільними зусиллями задля Перемоги - начальник Чернівецької районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК з керівниками обласного і районного ТЦК та СП Ігорем СОРОКОПУДОМ та Юрієм МИРОНЦЕМ організували передачу гуманітарної допомоги для наших бійців, які перебувають на лінії фронту.

Фото без опису

Щирі українці завжди підтримують один одного. Ми єдині у своїх намірах та бажаннях допомогти. Тому і свято має бути в усіх: і в тих, хто сьогодні на позиціях, і в тих, хто своїми силами, працею в тилу намагається підтримати та наблизити Перемогу.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим підприємцям: Ірині ШКУМАТОВІЙ - ДП "М'ясо Буковини" ВАТ Новоселицький птахокомбінат, Федору СІМОНЧИКУ - ТзОВ "Свіженька", ФОП Володимиру ЛАВРЕНЮКУ,ПП Світлані НЯВЧУК.

Дякуємо вам за вашу людяність, доброту, щедрість, за віру в ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!