Всеукраїнський щорічний конкурс «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» за підсумками 2021 та 2022 років

Дата: 22.03.2023 15:46

Фото без описуРада молодих юристів України за підтримки професійних і громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань, державних органів проводить Всеукраїнський щорічний конкурс «Молодий правник року» за підсумками 2021 та 2022 років.

Метою Конкурсу є сприяння:

• професійному росту молодих юристів, підвищенню їхньої кваліфікації та престижу їхньої праці;
  • сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвиткові ініціативності та творчості;
  • удосконаленню системи підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації правників;
  • розширенню участі правничої молоді в науково-дослідній роботі;
  • визначенню найвагомішого внеску молодих правників у професійний розвиток і професійну підготовку;
  • утвердженню поваги до права через довіру до правників.

Хто може брати участь у Конкурсі?

Учасниками Конкурсу можуть стати юристи, чий вік на момент 2022 року не перевищував 35 років, які мають вищу юридичну освіту (окрім номінації «Студент-правник») і досягли найкращих результатів за фахом упродовж 2021 та 2022 років.

Переможців визначає Експертне журі Конкурсу, до якого входять юристи, що зробили значний внесок у розвиток правничої професії та мають авторитет з-поміж представників юридичної спільноти. Журі оцінює досягнення учасника лише за 2021-2022 роки та дані, зазначені ним в анкеті.

Для участі в Конкурсі необхідно до 16 квітня 2023 року включно:

1. заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3Y9KD9W;
  2. надіслати пакет сканованих документів у форматі PDF (розміром не більш ніж 200 MB), що підтверджують зазначені в анкеті досягнення, на електронну адресу krmjua@gmail.com, зазначивши в темі повідомлення «Молодий правник» та своє прізвище.

Номінації Конкурсу:

• Молодий державний службовець
  • Молодий адвокат
  • Молодий помічник адвоката
  • Молодий науковець
  • Молодий юрисконсульт
  • Молодий правник — громадський діяч
  • Молодий працівник судової системи
  • Молодий нотаріус
  • Студент-правник
  • Молодий правник із системи БПД
  • Молодий правник — арбітражний керуючий
  • Юридична волонтерська організація
  • Молодий правник — захисник військовослужбовців.

Оргкомітет Конкурсу:

Тетяна Корчак, член оргкомітету, тел.: 066 931 13 53;

Євген Которобай, координатортел.: 093 733 47 88 (Telegram), е-mail: kotorobai.e@gmail.com.

Партнери Конкурсу: Асоціація правників України, Юридична газета, Юридичний вісник України, Нотаріальна палата України, Молодіжний комітет НААУ «UNBA NextGen», Національна асоціація арбітражних керуючих України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Видавництво «Юрінком Інтер», Маркетингова агенція Stasy Passion, Ліга студентів АПУ, Інформаційно-аналітичне видання FEMIDA.UA.

Більше інформації ви можете дізнатися на сторінці Конкурсу в Фейсбуці.