«ВІЛЬНА, ОКРИЛЕНА, НЕЗАЛЕЖНА, АМБІТНА»

Дата: 15.03.2023 10:42

Фото без опису🤩 Нові напрямки можливої співпраці у сфері соціального партнерства побачили представники округу Рендсбург-Екернферде в особі Томаса Форсте та Карстена Нойбауера після відвідування кар’єрного центру для жінок, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства «ВОНА хаб».

💫 Зі змістом даного проєкту ознайомила заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп.

💬 ««ВОНА хаб» - проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA, спрямований на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок», - підкреслила Каріна Поп.

🫶🏻 Атмосферно тепло і щиро гостей зустріла координаторка карʼєрного центру для жінок «ВОНА хаб» у м. Чернівці, генеральна директорка компанії «Гавра» Крістіна Гайка. Разом з кандидаткою психологічних наук, доцентом кафедри психології Університету «КРОК», психологом хабу Надією Періус детально розказали, як за допомогою «ВОНА хаб» можна безкоштовно отримати:

* індивідуальну, конфіденційну консультацію карʼєрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу;

* підтримку психологинь проекту;

* можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію.

📌 Також у конструктивній зустрічі взяла участь Наталія Фрунзе, директор департаменту соцзахисту Чернівецької міської ради.

🇩🇪 Німецька делегація виразила свої позитивні вподобання щодо прєкту «ВОНА хаб», зокрема пан Томас вражений українськими жінками 💙💛, які сильним духом ведуть свої справи задля наближення перемоги України.

«Ви варті підтримки подальшої реалізації цього проєкту. І твердо тримайтеся гасла «ВІЛЬНА, ОКРИЛЕНА, НЕЗАЛЕЖНА, АМБІТНА» - додав він.